ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!
Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tavatingimused on järgmised:

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 1500-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 14.90% aastas ja lepingutasuga 14.90 eurot on krediidi kulukuse määr 34.74%, kuumakse suurus 146.37 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1756.68 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

Järelmaksu kalkulaator

Kiire ja mugav ESTO 3 makseviis võimaldab ajatada oma ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks!

Puudub intress, puuduvad haldustasud. Lisandub lepingutasu.

Lisa sobivad tooted e-poes ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 / SLICE ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Mobiili-ID või Smart-ID lahendusega.


• Tasudes oma ostukorvi maksumuse ja lepingutasu täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning lõppenuks.
• Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks, lisandub ühekordne lepingutasu.
• Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 / SLICE makseviisi kasutamisel on 60 eurot.
• ESTO 3 / SLICE saavad taotleda kõik 18–70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.


ESTO 3 / SLICE teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda vastavalt ESTO 3 / SLICE makseviisi graafikule, siis teie ESTO 3 / SLICE leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO ASi ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingujärgsed lisatasud.


Näiteks 200-eurose laenusumma puhul 3 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 16,39 eurot on krediidi kulukuse määr 60,92%; kuumakse suurus 72,13 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 216,39 eurot.