Telefonihoidik autosse: 5 parimat telefonihoidjat aastal 2021

Telefonihoidiku autosse valimine võib olla keeruline ülesanne, sest telefonihoidjate valik on väga lai. Pärast postituse lugemist leiad endale sobivaima hoidiku, mida sõitmisel kasutada.

Telefonihoidik autosse on minimalistlik, võtab vähe ruumi ja selle abil on hea kasutada Google maps kaarti, et teekonnal mugavalt navigeerida. Mobiilihoidjaid on mitmeid erinevaid, seega anname ülevaate telefonihoidikutest, mis on hetkel kõige populaarsemad.

Lühidalt saab telefonihoidjad autosse jagada tegumoe järgi kaheks: magnetiga telefonihoidjad ja mehaanilised telefonihoidjad.

telefonihoidja autosse

Telefonihoidik autosse magnetiga

Magnetilised telefonihoidjaid on kahte sorti: need, mis kinnituvad ventilatsiooniavasse ja sellised, mille saab liimida armatuurile. Telefonihoidikud ventilatsiooniavasse on kõige populaarsemad ja levinumad. Neid on lihtne kasutada ja nad on minimalistlikud. Nende asukohta saab vastavalt vajadusele muuta. Miinus pooleks on talvisel ajal telefonile puhutav soe õhk, mis võib telefoni kuumaks ajada. Soovitan talvisel ajal soe õhk sellest ventilatsiooniavast kinni keerata, kus hoiad telefoni.

Liimitavad magnetiga telefonihoidikud koguvad järjest enam populaarsust. Paljud neist on stiilsed ja väiksed, on autos vaevumärgatavad ning näevad välja sellised, et võiksid kuuluda auto tavavarustuse hulka. Neid ei saa küll igakord liigutada kui soovid, kuid on väga hea alternatiiv ventilatsiooniavasse kuuluvale magnettelefonihoidjale.

Telefonihoidja autosse

Mehaaniline telefonihoidik autosse

Mehaanilised telefonihoidjad autosse saab samuti jagada magnetiga kinnituvad ja kleebitavaks. Nende erinevus seisneb selles, et mobiiltelefonile endale ei pea magnetit tagakaanele lisama. Telefon lihtsalt „uputatakse“ hoidjasse ja nii on nutikas kindlalt omal kohal.

Nende välimus on veidi kohmakam ja suurem, kuid on autojuhte, kes eelistavad just selliseid telefonihoidikuid.

Niisuguste telefonihoidjate kasuks räägib ka see, et neil on suurem statiiv ja saab mängida erinevate nurkadega ning nii vajadusel telefoni asukohta muuta. Samuti sobib selline telefonihoidja neile, kelle mobiilile magnet ei sobi või ei soovi seda kasutada. Igaühele oma – valik on piisavalt lai, et leida meelepärane hoidik.

Juhtmevaba laadijaga telefonihoidikud

Tänavuse aasta hitiks on tõusnud juhtmevaba laadijaga telefonihoidikud. Need on kõrgema hinnaga, kuid oma mugavuses ja lihtsuses väga populaarsed. Põhimõte on, et alati kui istud autosse ja paned mobiili telefonihoidjasse, alustatakse ka telefoni laadimist. Kuna tänapäeva nutitelefonid vajavad iga päev laadimist, siis on mugav, kui autosõidu ajal saab aku täis. Enne juhtmevaba laadijaga telefonihoidja ostmist jälgi, et Sinu telefon toetab seda! Infot oma telefoni omaduste kohta leiad SIIT.

5 parimat telefonihoidikut aastal 2021

  1. Mugav magnetiline telefonihoidja
  2. Kleebitav magnetiga telefonihoidja autosse, seinale, lauale
  3. Telefonihoidik armatuurile kinnitamiseks
  4. Lihtne magnetiga telefonihoidja ventilatsiooniavasse
  5. Baseus 2in1 telefonihoidja autosse + juhtmevabalt laadija

Telefonihoidik sobib igaühe autosse, see tagab mobiili turvalise asukoha ja aitab keskenduda autosõidule. Puudub vajadus telefoni käes hoida ja ei pea muretsema telefoni kukkumise pärast. Nagu aru said, siis telefonihoidjate valik on suur. Mõtle läbi, millist just Sina vajad ja tee oma ost sellest lähtuvalt.

Vali välja oma lemmik telefonihoidja SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga