Kuidas valida telefonihoidja autosse? 5 parimat telefonihoidikut aastal 2020

Telefonihoidjate valik, mis sobivad autosse, on väga lai. Leia endale sobivaim telefonihoidik, mida sõitmisel kasutada. Erinevad hoidikud on minimalistlikud, võtavad vähe ruumi ja nende abil on hea kasutada Google maps kaarti, et teekonnal mugavalt navigeerida.

Mobiilihoidjaid on mitmeid erinevaid, seega anname ülevaate telefonihoidikutest, mis on hetkel kõige populaarsemad.

Lühidalt saab mobiilihoidjad jagada kaheks: magnetiga telefonihoidjad ja mehaanilised telefonihoidjad.

telefonihoidja autosse

Magnetiga telefonihoidja autosse

Magnetilised telefonihoidjaid on kahte sorti: need, mis kinnituvad ventilatsiooniavasse ja sellised, mille saab liimida armatuurile. Ventilatsiooniavasse kinnituvad telefonihoidjad on kõige populaarsemad ja levinumad. Neid on lihtne kasutada ja nad on minimalistlikud. Nende asukohta saab vastavalt vajadusele muuta. Miinus pooleks on talvisel ajal telefonile puhutav soe õhk, mis võib telefoni kuumaks ajada. Soovitan talvisel ajal soe õhk sellest ventilatsiooniavast kinni keerata, kus hoiad telefoni.

Liimitavad magnetiga telefonihoidikud koguvad järjest enam populaarsust. Paljud neist on stiilsed ja väiksed, on autos vaevumärgatavad ning näevad välja sellised, et võiksid kuuluda auto tavavarustuse hulka. Neid ei saa küll igakord liigutada kui soovid, kuid on väga hea alternatiiv ventilatsiooniavasse kuuluvale magnettelefonihoidjale.

Telefonihoidja autosse

Mehaaniline telefonihoidja autosse

Mehaanilised telefonihoidjad autosse saab samuti jagada magnetiga kinnituvad ja kleebitavaks. Nende erinevus seisneb selles, et mobiiltelefonile endale ei pea magnetit tagakaanele lisama. Telefon lihtsalt „uputatakse“ hoidjasse ja nii on telefon kindlalt omal kohal.

Nende välimus on veidi kohmakam ja suurem, kuid on autojuhte, kes eelistavad just selliseid telefonihoidikuid.

Niisuguste telefonihoidjate kasuks räägib ka see, et neil on suurem statiiv ja saab mängida erinevate nurkadega ning nii vajadusel telefoni asukohta muuta. Samuti sobib selline telefonihoidja neile, kelle mobiilile magnet ei sobi või ei soovi seda kasutada. Igaühele oma – valik on piisavalt lai, et leida meelepärane hoidik.

Juhtmevaba laadijaga telefonihoidjad

Tänavuse aasta hitiks on tõusnudjuhtmevaba laadijaga telefonihoidikud. Need on kõrgema hinnaga, kuid oma mugavuses ja lihtsuses väga populaarsed. Põhimõte on, et alati kui istud autosse ja paned mobiili telefonihoidjasse, alustatakse ka telefoni laadimist. Kuna tänapäeva nutitelefonid vajavad iga päev laadimist, siis on mugav, kui autosõidu ajal saab aku täis. Enne juhtmevaba laadijaga telefonihoidja ostmist jälgi, et Sinu telefon toetab seda!

5 parimat telefonihoidikut aastal 2020

  1. Mugav magnetiline telefonihoidja
  2. Kleebitav magnetiga telefonihoidja autosse, seinale, lauale
  3. Juhtmevaba laadimisega magnetiline telefonihoidja
  4. Lihtne magnetiga telefonihoidja ventilatsiooniavasse
  5. Baseus 2in1 telefonihoidja autosse + juhtmevabalt laadija

Telefonihoidik sobib igaühe autosse, see tagab mobiili turvalise asukoha ja aitab keskenduda autosõidule. Puudub vajadus telefoni käes hoida ja ei pea muretsema telefoni kukkumise pärast. Nagu aru said, siis telefonihoidjate valik on suur. Mõtle läbi, millist just Sina vajad ja tee oma ost sellest lähtuvalt.

Vali välja oma lemmik telefonihoidja SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

5% Sooduskood
Proovi uuesti
6% Sooduskood
Peaaegu
7% Sooduskood
Napikas
Ei vedanud
4% Sooduskood
Ei vedanud
3% Sooduskood
Proovi oma õnne ja Võida Soodustus!
Sisesta oma e-mail ja pane oma õnn proovile!
Võidetud sooduskood kehtib 2 tundi.