4 nippi, kuidas kaitsta oma telefoni väliste vigastuste eest

Ostsid endale just uue Iphone X-i. Selleks jätsid paari kuu jooksul Circle K kohvid joomata ning tegid tööl ületunde. Kogusid selle jaoks spetsiaalselt raha, et sul taskus oleks nutitelefonide tippklassi mudel. Telefoni kaitseklaas on puudu, sest muud jooksvad tegevused on tähtsamad.

Mõni kuu on su mobiiltelefon sind truult teeninud. Nii nagu iga hommik, hakkad end tööle sättima. Oled hiljaks jäänud ja kiirustad, sul on käes koduvõtmed, autovõtmed, telefon, kohvitops. Lukustad ust ja korraga see juhtub – IPhone X libiseb aeglaselt kättevahelt tugeva kivipõranda peale. Haarad telefoni maast ja seal ilutseb – telefonide hirm – ämblikekraan

Kuidas kaitsta oma nutitelefoni selliste kukkumiste ees? Siin on sulle mõned mõtted:

 

kaitseklaas
IPhone kaitseklaas

Telefoni kaitseklaas ja kaitsekile

Kaitseklaas kaitseb nutitelefoni ekraani kukkumisest tuleneva vigastuse eest. Kaitseklaas on tugev ja jäik ning aitab vältida ekraani purunemist ja ämblikuks muutmist. Kaitseklaas võib kukkumise tagajärjel ise puruneda, kuid sel juhul saab selle vahetada ja paigaldada uue kaitseklaasi.

Kaitsekile on õhem ja kaitseb telefoni ekraani väiksemate kriimustuste, liivaterade, võtmete kriimude eest – seda on mugav ja lihtne ise paigaldada.

Nutitelefoni ümbrised ja erinevad kaaned.

Telefoni ümbrised aitavad lihtsalt ja mugavalt nutitelefoni isikustada  – valikus on erineva tegumoe, värvide ja mustritega ümbriseid ja telefonikaasi. Lihtne on neid vahetada ning nii on võimalik oma telefoni välimust kiiresti muuta. Lisaks sellele aitavad erinevad ümbrised telefoni kaitsta põrutuste eest. Mõnel juhul on nutitelefonikaantel ka lisataskud, kuhu on mugav veidi sularaha peita.

Värvilised telefonikaaned

Veekindlad silikoonist ümbrised

Silikoonist ümbrisesse on võimalik nutitelefon täielikult „ära peita“. See on universaalne ning kaitseb niiskuse, tolmu, põrutuse, kriimustuste eest. Sobib väga hästi neile, kes on aktiivse elustiiliga ja soovivad telefoni kaasas kanda igal pool – nii matkates, reisides, kalal.

Ole ise hoolikas ja ära jäta telefoni vedelema

Telefoni kukkumised juhtuvad tihti hooletusest, hajameelsusest, unustamisest. Ära unusta telefoni sinna, kus selle saavad lihtsasti kätte lapsed ja lemmikloomad. Kassidele meeldib mängida ja „kukutada“ erinevad esemeid. Lapsed võivad telefoni kaotada või peita selle kasvõi pesumasinasse. Kõige sagedasem koht, kuhu telefon kukub – uskuge või mitte- on WC-pott.

Palun räägi kaasa, kas sinu nutitelefonidega on midagi sarnast juhtunud? Kas kasutad kaitsekile, kaitseklaasi või hoopis nutitelefoni ümbrist, et enda telefoni kukkumiste eest kaitsta?

Kui sulle meeldis see, mida lugesid, siis palun jaga seda ka teistega!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga