Telefonihoidik, mis sobib rattale, rollerile, lapsevankrile, tõukerattale!

Universaalne telefonihoidja on tänuväärt abivahend erinevate sõitude tegemisel, sportimisel, niisama jalutamisel. Selle saab kinnitada rattale, tõuksile, rollerile, vankrile. Tänapäeval kantakse mobiiltelefoni endaga kõikjal kaasas ning mõnikord on tähtis olla koheselt kättesaadav. Mobiilihoidik, mille saad kinnitada lenksule on turvaline viis, kuidas sportimisel või niisama liigeldes kasutada telefoni.

telefonihoidja rattale

Universaalne telefonihoidja sobib:

  • jalgrattale
  • tõukerattale ehk tõuksile
  • lapsevankrile, lapsekärule
  • rollerile või tsiklile

Tegelikult võib seda telefonihoidjat kinnitada kõige külge, millel on olemas lenks või toru. Telefoni hoidja ise on universaalse suurusega ning sobib ekraanidele, mille mõõtmed on 4-6,2 tolli. Oma nutitelefoni mõõtmeid saad lihtsalt kontrollida SIIT. Kuna tegemist on silikoonist materjaliga, siis on see piisavalt veniv, et mahutada ja kindlalt hoidja nii väiksemad kui ka suuremad mobiiltelefonid.

Telefonihoidja lenksule kasutusviisid

Mobiilihoidjat kasuta muusika, erinevate podcastide kuulamisel, sportimise jälgimisel, kulutatud kalorite, vahemaa, pulsi jälgimiseks. Saad olla lihtsalt ja kiiresti kättesaadav ja suhelda valjuhääldi peal. Telefonihoidiku kasutusala on lai. Samas jälgi, et sellise suhtlusega arvestad liiklusolukorraga ning suhtled inimestega pigem siis, kui aktiivselt ei liigu. Telefonihoidik on kasutusel sellepärast, et sa saad olla pidevalt kättesaadav, mitte selleks, et liiklusohtlikke olukordi tekitada.

Vabam on kasutusala lapsevankri või käruga liiklemisel, eriti kui teed igapäevaseid mõnetunniseid jalutuskäike vähese liiklusega teel. Sel juhul on tore vaheldus metsaäärsetel teedel nutitelefoni abil vaadata mõnd lemmikseriaali või videot, kuulata audioraamatuid või lihtsalt olla kiirelt kättesaadav ja mõned lihtsamad tekstid käigu pealt trükkida.

Kui tunned, et Sulle kulub ära üks telefonihoidik, mille saad kiirelt ja mugavalt kinnitada ratta, tõuksi, lapsevankri, mootorratta külge, siis vaata lähemalt pakkumist SIIT. Kampaania käigus on soodushind neile, kes ostavad mitu mobiilihoidjat lenksule korraga. Miks mitte jagada seda nutikat toodet ka sõpradele või pereliikmetele. Mõnus ja kasulik kingitus, mis kulub ära igaühele.

Kui mingil põhjusel toode Sulle ei sobi, siis saad selle murevabalt tagastada 14- päeva jooksul ning küsimusi me ei esita. Kui Sa pole varem sellist hoidikut kasutanud, siis Sul puudub kogemus, kui mugav võib üks telefonihoidja olla. Turvalist sõitu selle nutika telefonihoidjaga!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga