Uus ja soodne nutitarvikute e-pood ellab.ee alustab!

Kõik nutitarvikud ühest e-poest

Kevade tulekuga stardib uus nutitarvikute e-pood ellab.ee. Kas oled üks neist, kes kannatab mõranenud telefoni, ämblikuvõrguks muutunud telefoniekraani või kiiresti kuluvate laadijajuhtmete käes? Kui nii, siis kõik see muutub, sest ellab.ee nutitarvikute e-pood aitab sul leida kvaliteetseimad lahendused parimate hindadega.

Ellab.ee e-pood on Eesti kapitalil baseeruv edasimüügiettevõte, kes tegeleb hoolega valitud nutitarvikute müügiga parimatelt tootjatelt. Tänu valitud toodetele saab klient kindluse, et tema ostetud kaup on kvaliteetne ning kauakestev.

Telefoni kaitseklaasid, kaitsekiled, telefoniümbrised

Meie mugavast e-poest leiad laia valiku kvaliteetseid telefoniümbriseid, kaitseklaase, telefonihoidjaid, laadijaid, usb-kaableid jpm, mis sul oma nutiseadme jaoks vaja võib minna. Samuti leiab meie tootevalikust erinevaid praktilisi abivahendeid, millega oma lauaalused kaablid korda sättida või muuta telefon kasvõi allveekaameraks.

Nutitarvikud e-poes pärinevad rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteediga ettevõtetelt nagu näiteks Baseus ja Ugreen. Baseus on 2009. aastal Lõuna-Koreas asutatud ettevõtte Shenzhen Times Innovation Technology kaubamärk, kelle viimaste aastate suur müügikasv on põhjustatud sellest, et ettevõtte sihiks on müüa hästi disainitud ja kvaliteetseid tooteid parima võimaliku hinnaga. Samuti toovad nad oma kodulehel välja oma põhilise tootmispõhimõtte, et ilusatel toodetel peab olema ka praktiline väärtus.

Tutvu meie toodetega:

-31%

8.0011.00

-29%

5.006.00

-33%

24.00 16.00

Ugreeni toodete müügiedu seisneb oma nutitarvikute pidevas arendamises. Nende kiirelt arenevas ettevõttes töötab tänaseks üle 160 inseneri ja 60 disaineri, kes valmistavad tooteid just sinu nõudmistele.

-33%

AUX kaablid ja vahelülid

Ugreen AUX Splitter

6.007.00

-29%

AUX kaablid ja vahelülid

Ugreen AUX Kuldne Kaabel 3.5mm

4.0010.00

-22%

AUX kaablid ja vahelülid

Ugreen Bluetooth Vastuvõtja Autosse

18.0025.00

-17%

6.00 5.00

Me soovime pakkuda head kvaliteeti soodsa hinnaga

Parimat hinda saame teile pakkuda tänu sellele, et suurel osal meie tootevalikust puuduvad ladustamiskulud, kuna tellime kauba otse tootjalt Sinuni. Kui registreerid ennast püsikliendiks saad ka igalt tootelt 5% soodustust.

Tellimise meie nutitarvikute e-poest oleme teinud Sinu jaoks väga lihtsaks. Lihtsalt lisa vajalikud tooted ostukorvi ning kinnita ost, seejärel saadame tellitud tooted sulle lähimasse Omniva pakiautomaati.

Samuti pakume kõikidele klientidele tasuta tarnet alates 30eurosest tellimusest, seega võid tellida tooteid ühekorraga oma sõpradele ja pereliikmetele.

Blogis kajastame ettevõtte toimetusi ja arenguid, samuti anname ülevaateid müügil olevatest ja müügile tulevatest toodetest. Jälgides meie blogi ja Facebooki lehte saad järjepidevat infot erinevate kampaaniate ja sooduspakkumiste kohta.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga